با حضور معاون وزیر راه و شهرسازی مراسم قدردانی از زحمات سید محمود میریان برگزار شد.

در مراسم تکریم از زحمات و خدمات ارزشمند سید محمود میریان، عضو هیات مدیره شرکت مادر تخصصی عمران شهرهای جدید، طاهرخانی مدیرعامل شرکت، اعضای هیات مدیره، معاون مدیرعامل، مدیران کل و کارکنان شرکت عمران به همراه مدیران عامل شرکت های تابعه حضور پرشور داشتند.

در این مراسم لوح یادبود توسط معاون وزیر راه به میریان اهدا و از تلاش ها و خدمات بی شمار ایشان تجلیل به عمل آمد. میریان طی سال های 1376 تا 1386 نیز به عنوان معاون وزیر، رئیس هیات مدیره و مدیرعامل در شرکت عمران شهرهای جدید حضور داشت و به دلیل شناخت و تاثیرگذاری به ایشان لقب پدر شهرهای جدید را دادند.

وی پس از یک دوره وقفه 8 ساله بار دیگر از سال 1392 تاکنون به عنوان عضو هیات مدیره در شرکت مادر تخصصی مشغول به خدمت شد. از جمله خلاصه سوابق ایشان می توان به: مدیرکل سازمان مسکن و شهرسازی استان هرمزگان، عضو هیئت علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد پرند، همکاری و معاونت در سازمان نوسازی شهر تهران، عضویت در هیئت مدیره (نایب رئیس) شرکتهای نوسازی در مناطق 10، 11 ، 12 و 15 شهر تهران، عضو هیئت مدیره شرکت نوسازی ساختمان تهران، عضو سازمان نظام مهندسی استان تهران، عضو جامعه مهندسان شهرساز کشور و … اشاره کرد.